POLYWATER – cheminiai produktai telekomunikacijoms

JAV kompanija Polywater yra pirmaujanti kokybiškų cheminių produktų, naudojamų elektros ir ryšių linijų statyboje ir priežiūroje, gamintoja, veikianti nuo 1973m.

Aivaras Stankaitis

Telefonas: + 370 683 41342

El. paštas: aivaras@skaidula.lt

Polywater® SqueekyKleen™ Fiber & Copper Gel Filled Cable Cleaner – Telekomunikacinių kabelių su gelio užpildu valiklis

©POLYWATER. All rights reserved.

Šio skysčio pagalba lengvai išvalysite optinius ar varinius kabelius, kurie turi gelio užpildą. Valymui užtenka nedidelio kiekio šio skysčio, po kurio nebereikia papildomai naudoti alkoholio. Ypač tai pasakytina valant skaidulas esančias optinio kabelio vamzdeliuose, prieš jas suvyniojant į tam skirtas kasetes – tai labai sutaupo alkoholį, kurį geriau naudoti valant skaidulas prieš suvirinant jas.

Saugaus naudojimo instrukcija

Saugumo duomenų lapas

Skaityti daugiau

Polywater® J Cable Pulling Lubricant – kabelių sutepimo skystis, palengvinantis jų įtraukimą vamzdį

©POLYWATER. All rights reserved.

Šis tepimo skystis sumažina trintį tarp kabelio ir vamzdžio į kurį kabelis veriamas. Tai temperatūriškai stabilus tepalas – po aukštų arba labai žemų temperatūrų pokyčių pilnai išlaikantis savo pirmines savybes.

Skaityti daugiau

Polywater® SPW™Solar Panel Cleaner – fotovoltinių saulės elementų valymo skystis

©POLYWATER. All rights reserved.

Fotovoltinių saulės elementų paviršiuje susikaupusios dulkės gali sumažinti sistemos efektyvumą iki 50%. Ant jų atsirandančias dulkes, paukščių išmatas, žiedadulkes, medžių sulą, augalinių medžiagų liekanas ir kt. reikia pašalinti jas nuplaunant, kad bendras saulės modulių energijos gamybos efektyvumas išliktų maksimalus. Tam Polywater kompanija sukūrė specialų  SPW skystį, kurį yra patvirtinusi tokios kompanijos, kaip  „SolarWorld“ – didžiausias saulės gamintojas Amerikoje nuo 1975 m., „Canadian Solar“ – viena iš trijų didžiausių saulės energijos bendrovių pasaulyje pagal pajamas. Daugelyje įprastų plovimo skysčių, naudojamų automobilių ar langų plovimui, yra šarmų, kurie skatina aliuminio oksidaciją, ko pasekoje aliuminiui koroduojant nutrūksta elektros grandinės tarp fotoelementų ir bendras saulės modulių energijos efektyvumas sumažėja. Kad išvengtume aliuminio korozijos turėtume naudoti distiliuotą vandenį, o tai yra pakankamai brangu. To išvengsite naudojant SPW skystį, kuris yra pH neutralus ir be visa to ir saugus žmogaus odai. Šis skystis yra biologiškai skaidomas, neturintis jokių tirpiklių, fosfatų ir chloro tirpiklių, todėl ekologiškas. Lengvai paruošiamas – skiedžiamas su vandeniu santykiu 1:25. Taip atskiestu skysčiu galima nuplauti didesnį valomą paviršių, nei naudojant tik vieną vandenį, tai leidžia smarkiai sutaupyti vandenį.

Skaityti daugiau